Ostatní výrobky
15919
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15919,bridge-core-2.1.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-20.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Nerezové výrobky nejsou zpravidla luxusní záležitostí a vy nemusíte vlastnit luxusní jachtu, abyste si je mohli dopřát. Zejména tam, kde  moc nezáleží na povrchové úpravě. Leštěný povrch je nutný u výrobků pro chemický a potravinářský průmysl a to hlavně z důvodu čištění. Když si spočtete cenu za pozinkování nebo za opakované nátěry, tak z toho nerezová ocel nevychází vůbec špatně. A samozřejmě – zábradlí na vaši luxusní jachtu vám rádi vyleštíme.

Nehledej rozdíly, ale shodu

Anchor boat y tropical idyllic tropical turquoise beach under blue sky and clouds
Anchor boat y tropical idyllic tropical turquoise beach under blue sky and clouds

Obloha se zatáhne mraky, moře pokryje vstvou ropy, podlahu na lodi vám zašpiní hosté. Jen nerezové díly jsou pořád stejné.

Nerez, kam se podíváš

ARCHITEKTONICKÉ
PRVKY

zabradli

Interiérové: přepážky, zástěny, paravany, výstavní stojany, prostorové stěny výtahových šachet…
Exteriérové: dekorační prvky budov, reklamní poutače a nápisy, zahradní prvky

LODNÍ
PRVKY

lod

Zábradlí, schůdky, mřížky, kladky…

VĚTRACÍ
MŘÍŽKY

mrize

Mřížky a průduchy pro teplovzdušné topení nebo u dvouplášťových krbů pro přívod studeného a odvod ohřátého vzduchu

NEREZOVÉ
DÍLY

MOTORKÁŘI

BOTKA HONDA NC750X MODEL II.129

Skříně pro odkládání táců, manipulační a servírovací stolky pro použití v gastronomických, nemocničních, potravinářských a podobných provozech.

Zakázkové díly

zd02
zd01
zd03
zd04

Kompletní zařízení nebo subdodávky podsestav

Nerez a architektonické prvky

Nerezová zábradlí a podobné prvky z nerezu stále jsou stále považovány za cosi luxusního. Jsou přitom místa, kdy je použití takovéhoto prvku naprosto přirozené – nejvíc samozřejmě záleží na přístupu projektanta. Sami jsme mnohdy překvapeni, jak námi vyrobené architektonické prvky po instalování působí. A navíc to nemusíte natírat !

popis1
laser

Běžné, ale stále úžasné.

Pálení laserem je technologie, kterou sami nedisponujeme, ale kterou při výrobě nejrůznějších využíváme prakticky dnes a denně. A stále nás ohromuje tím, jak přesné a čisté řezy umí zhotovovat…