FILTRY

VÁLCOVÉ

Technické specifikace

Nerezové válcové filtry jsou typem účinných filtrů používaných především v průmyslových a technických aplikacích. Tyto filtry jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Materiál : výhradně nerezový materiál 1.4301 DIN

Použití

Nerezové válcové filtry s děrovanými plechy jsou tedy výkonným nástrojem pro čištění a filtraci kapalin a vzduchu v různých průmyslových odvětvích.

euro Vamex

poradenství , výkresová dokumentace , materiálové listy , eko obaly

FILTRY

PLISOVANÉ

Technické specifikace

Nerezové filtry plisované z technické tkaniny jsou speciální typy filtrů, které jsou vyrobené z nerezové oceli a pokryté plizovanou (zřasenou) technickou tkaninou. Tyto filtry jsou obzvláště odolné vůči mechanickému poškození a korozivním vlivům.

Technická tkanina, která je použita k pokrytí filtru, poskytuje vysokou účinnost filtrace a současně umožňuje dobrý průtok vzduchu nebo kapaliny. Plisováni tkaniny zvyšuje její celkovou filtrační plochu, což vede k lepšímu výkonu a delší životnosti filtru

Materiál : 1.4301 DIN , 1.4571 DIN, 1.4828 DIN

Použití

Nerezové filtry plisované z technické tkaniny se běžně používají v různých průmyslových aplikacích, jako je filtrace vzduchu, plynů, vody a dalších chemických roztoků. Můžou být také použity v zařízeních pro zpracování potravin a nápojů, farmaceutických výrobnách, elektronickém průmyslu, automobilovém průmyslu a dalších odvětvích, kde je potřeba vysoká účinnost filtrace a odolnost vůči korozivním vlivům.

 

euro VAMEX

poradenství , výkresová dokumentace , materiálové listy , eko obaly

FILTRY

KALOVÉ

Technická specifikace

Nerezové filtry kalové jsou speciální filtry používané v různých průmyslových a komunálních aplikacích pro odlučování kalu a nečistot z kapalin. Tyto filtry jsou obvykle vyrobeny z nerezové oceli, což jim poskytuje vysokou odolnost proti korozi a dlouhou životnost.

Nerezové filtry kalové jsou obvykle k dispozici v různých velikostech a kapacitách, aby vyhovovaly různým požadavkům a aplikacím. Mohou být také vybaveny různými typy filtrů, včetně mikrofiltry, nanofiltry, ultrafiltry a další, aby vyhovovaly specifickým potřebám odlučování kalu.

 

Materiál : komplet z materiálu třídy nerez

Použití

Tyto filtry jsou navrženy tak, aby efektivně zachytily a odstranily kal a jiné pevné částice z kapalin. To je důležité v řadě průmyslových aplikací, jako je zpracování odpadních vod, chemický průmysl, potravinářský průmysl, zemědělství a další, kde je potřeba udržovat čistotu a kvalitu zpracovávaných kapalin.

euro VAMEX

poradenství , výkresová dokumentace , materiálové listy , eko obaly

FILTRY

POTRUBNÍ

Technická specifikace

Nerezové filtry potrubní jsou speciální typy filtrů, které jsou navrženy tak, aby odstraňovaly nečistoty a cizí částice z kapalin a plynů, které procházejí potrubím. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, což je materiál, který je odolný vůči korozi a zajišťuje dlouhou životnost filtru.

Mohou být navrženy tak, aby odstraňovaly různé velikosti částic, v závislosti na specifických potřebách dané aplikace. Mohou být také vybaveny různými typy filtračních médií, jako jsou síťové filtry, filtry s dutými vlákny nebo filtry s membránami.

Materiál : výhradně materiál třídy nerez

Použití

Tyto filtry jsou široce využívány v řadě průmyslových aplikací, včetně potravinářství a nápojů, chemického průmyslu, farmaceutického průmyslu a dalších.

euro VAMEX

poradenství , výkresová dokumentace , materiálové listy , eko obaly

FILTRY

SPECIALNÍ

Technická specifikace

Nerezové speciální filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního nerezového oceli, která je odolná vůči korozi a abrazi. Tyto filtry jsou navrženy tak, aby odstraňovaly pevné částice a nečistoty z různých typů kapalin a plynů.

Vzhledem k jejich odolnosti a trvanlivosti jsou nerezové speciální filtry oblíbené v mnoha průmyslových odvětvích, včetně petrochemického, farmaceutického, potravinářského, pivovarského a vinařského průmyslu.

Materiál : AISI 316L , AISI 304

Použití

Nerezové speciální filtry mohou mít různé aplikace v závislosti na jejich specifickém designu. Například mohou být použity v potravinářském průmyslu pro filtrování vody, olejů, sýrů, piva nebo vína. V chemickém průmyslu mohou být tyto filtry použity pro filtrování kyselin, zásad nebo rozpouštědel.

euro Vamex

poradenství , výkresová dokumentace , materiálové listy , eko obaly

POPTÁVKOVÝ
FORMULÁŘ

POPTÁVKOVÝ
FORMULÁŘ